Ondrej Kolár: Ter Stegen sa za mnou po druhom polčase zastavil.

Brankár Slavie Praha Ondrej Kolár predniesol rozhovor pre české média v ktorých sa vyjadril k zápasu s FC Barcelonou na Camp Nou. Kolár zdôraznil vynikajúci postoj nemeckého brankára Barcelony a zároveň kritizoval iných hráčov blaugranas

Ter Stegen
Bolo to pre mňa neuveriteľné. Ter Stegen sa za mnou po druhom polčase zastavil. Počkal na mňa v tuneli vedúcom do šatne a povedal, že už dlho nevidel výkon ako ten môj. Dodal, že sledovanie mojej dobrej hry je pre neho potešením. Takéto slová od takého brankára sú pre mňa najväčšou odmenou.

Postoj hráčov Blaugranas
“Ostatní hráči ako sú napríklad Messi, opustili ihrisko a ani nám nepodali ruku. Všetci sme sa tešili na stretnutie s týmito hráčmi, chceli sme si s nimi vymeniť dresy. Nezachovali sa však veľmi dobre.”

Hra na Camp Nou
“Hrať tu je sen každého chlapca. Podarilo sa nám dosiahnuť taký úspech. To je niečo krásne. Žijem futbalom a hrať na takýchto štadiónoch je pre mňa to najlepšie.”

Priebeh zápasu
“Môžem povedať, že tento boj bol ako o život. Nie každý tím príde do Camp Nou a odíde bez toho aby nedal gól. Som rád, že som mohol pomôcť svojím kamarátom, ale aj mne. Keby to nebol dobrý výkon každého z našich hráčov, pravdepodobne by sme sa odtiaľto nedostali. Je to skvelý výsledok. Myslím si, že sme mohli aj vyhrať.”

Messiho situácia
“Po Messiho strele som sa otočil k bráne, pretože to vyzeralo ako istý gól. Keď sa lopta odrazila od brvna cítil som veľkú úľavu. Mal som šťastie, že sa lopta odrazila od tyče a dopadla na mňa. Vo všeobecnosti to bolo veľmi ťažké, pretože v Českej lige sa s takýmito hráčmi nestretnete. Mali sme obrovské šťastie.”

zdroj www.fcbarca.com
foto www.dailymail.co.uk