Pablo Torre: Je predo mnou veľa práce, ale všetci chceme viac

Po včerajšej suverénnej výhre na Spotify Camp Nou sa pred klubové média Barça TV postavil Pablo Torre. Záložník sa po zápase vyjadril k svojmu prvému debutu za prvý tím FC Barcelona.

Ako sa cítiš po svojom debute za prvý tím Barcelony?
“Som veľmi šťastný. Je predo mnou veľa práce, ale všetci chceme viac. Mám radosť z týchto minút v španielskej lige, ako aj z víťazstva.”

Dúfal si, že budeš hrať proti Villarrealu?
“Bola na to šanca. Mohlo sa to stať, ale aj nemohlo. Nakoniec som sa nedostal na ihrisko, ale užil som si len to, že som na štadióne.”

Aký máš pocit z hry tímu?
“Väčšinou veľa rozprávate a ľudia to cítia inak, no my sa snažíme robiť maximum a zlepšovať našu hru. Do konca sezóny zostave ešte veľa zápasov. Myslím si, že mužstvo hrá dobre.”

Ako sa cítiš ako hráč Barcelony?
“Hrať za prvý tím Barcelony nie je jednoduché. Získate viac alebo menej minút. Snažíš sa čerpať po hrstiach. Sú aj aspekty, ktoré sa snažím zlepšiť. Toto je len začiatok a musím pokračovať v práci.”

Foto: fcbarcelona.com