Pablo Torre: Nemôžem sa dočkať presunu do Barcelony

Zdieľať:

19-ročný stredopoliar Pablo Torre poskytol krátky rozhovor pre média, v ktorom si zaspomínal na Barcelonu. Pablo Torre sa počas leta presťahuje na Camp Nou.

Prestup do Barcelony
“Nemôžem sa dočkať presunu do Barcelony. Už chcem predsezónne stretnutie, aby som sa stretol z Xavim. Ani vo sne sa mi nesnívalo, že budem môcť trénovať s najlepšími na svete. Budem ako špongia, chcem nasať ich vedomosti a skúsenosti, naučiť sa, čo najviac.”

Dovolenka
“Najprv si pár dní oddýchnem, no nezabudnem na tréning, pretože do Barcelony chcem prísť v čo najlepšej forme. Nechcem nečinný mesiac. Je to pre mňa skvelá príležitosť, chcem svoje dobrodružstvo začať s touto kapelou, čo najlepšie a rozvíjať sa.”

Detstvo
“Vždy som bol fanúšikom Racing, ale keď som vyrastal, tento klub hrával druhú alebo tretiu ligu. V Barcelone som vyrastal na Xavim, Iniestovi, Busquetsovi a Messim. Môžem povedať, že som fanúšikom Racingu a Barcy.”

Charakteristika
“Nemám rád, keď ma porovnávajú s veľkými hráčmi, ale média to občas robia. Mojou najväčšou prednosťou sú strely a tiež sa viem dobre pohybovať medzi stredom poľa a útočnou líniou Musím však zlepšiť veľa vecí, vrátane sily.”

Zdroj: fcbarca.com
Foto: sport.es

Peter
Sledujte ma