Pedri začal trénovať na ihrisku. Stihne prvý zápas proti PSG?

Futbalisti sa po zápasoch národného tímu vracajú do Ciutat Esportiva. K tímu sa už v priebehu dnešného dňa pripojili okrem iných Lamine Yamal, Pau Cubarsi a Ronald Araujo. Dôležitou správou je aj prítomnosť 21-ročného záožníka Pedriho.

Pedri González teraz začína ďalšiu fázu svojho zotavovania. Pedri sa dnes objavil na trávniku tréningového centra s jasným cieľom byť fit na dvojzápas proti Parížu Saint-Germain vo štvrťfinále Ligy majstrov. Pôvodne sa predpokladalo, že stredopoliar by mohol dostať niekoľko minút v odvetnom zápase, ale dnes Toni Juanmarti z Katalánskeho denníka Sport tvrdí, že tempo hráčovho návratu je natoľko dobré, že by mohol nastúpiť aj v prvom zápase v Paríži, ktoré sa odohrá 10. apríla.

Foto: sport.es