Pedro Rodriguez naznačil návrat do Barcelony

Útočník Chelsea Pedro Rodriguez naznačil odchod z Londýna. Práve preto návrat do Barcelony sa môže sstať skutočnosťou.

32-ročný Španiel povedal pre SER Catalunya, že by sa rád vrátil do klubu, kde začal svoju kariéru a vyhral päť titulov La Liga a tri Európske poháre.

„Každý vie, čo k tomu klubu cítim a je evidentné, že je tam možnosť vrátiť sa. Vždy som to hovoril. Je to klub, ku ktorému cítim lásku. Mám odtiaľ veľa zážitkov a strávil som tam veľa rokov. Cítim, že fanúšikovia ma majú radi… Neviem či je to v rukách prezidenta, trénera alebo kohokoľvek iného. Myslím si, že pre nich je môj návrat ťažký, ale je jasný a možný.”

Pedro Rodriguez prestúpil do Chelsea ešte v roku 2015. Počas svojho pôsobenia v tomto klube prispel Blues vyhrať Premier League, FA Cup a UEFA Europa League.
Aktuálna zmluva s Chelsea mu vyprší na konci tejto sezóny.

zdroj www.bleacherreport.com
foto www.goal.com