Piqué: Mohli sme hrať aj viac, ako tri hodiny a, aj tak by sme nestrelili gól

Gerard Piqué bol jedným z hlavných vinníkov inkasovaných gólov. Po zápase sa vyjadril aj k situácii klubu a trénera.

Náročný zápas
“Vieme, že nám to nešlo dobre. Mali sme problémy so strelením gólu. Nečakali sme túto prehru, nepáči sa nám to, ale musíme ísť ďalej, pretože sezóna je dlhá.”

Spravodlivý výsledok
“Dominovali sme v držaní lopty a oni mali dve strelecké príležitosti a strelili dva góly. Naša mentalita tým trpela. Nedokázali sme streliť gól.”

Situácia klubu a trénera
“Nakoniec musí byť všetko urovnané medzi trénerom a prezidentom. Situácia je komplikovaná a my trpíme. Chceme pomôcť trénerovi, hrať tak, ako najlepšie vieme. Stále sme plní entuziazmu.”

Strelecká nemohúcnosť
“Mohli sme hrať aj viac, ako tri hodiny a, aj tak by sme nestrelili gól. Situácia je komplikovaná, kvôli čomu trpíme. Problémom je veľa a všetci o tom vedia. Musíte byť slepý, aby ste nevideli, čo nám chýba, ale my sa z toho dostaneme.”

Foto: twitter.com/BarçaTimes