Šport: Barcelona sa v januári pokúsila priniesť do tímu Iniestu

35-ročný záložník Andrés Iniesta získal ďalší svoj titul v svojej profesionálnej kariére. Tento titul vyhral za Japonský super pohár.

Andrés Iniesta má už 37 trofejí čo je o tri menej ako má Dani Alves. Záložník si stále udržiava svoju dobrú formu a práve vďaka tomu dostal v zime plno ponúk od monhích klubov. Podľa športu jeden z tých klubov je aj FC Barcelona.

Katalánci sa mali údajne spojiť s hráčom a požiadať ho, aby sa vrátil na pár mesiacov na Camp Nou. Tento prestup by bol veľmi zložitý keďže s Vissel Kobe ma zmluvu ešte na ďalšie dva roky. Nehovoriac o tom, že pre Vissel Kobe je veľmi kľúčovým hráčom.

Telefonát z Barcelony však ukázal, že podľa denníka SPORT Andrés Iniesta má stále dostatočnú dobrú formu na to, aby mohol hrávať na Camp Nou. Aktuálne FC Barcelona potrebuje hráčov do svojho kádra a najhlavnejšie získať herný plán ktorí kedysi mali. Quique Setién Iniestu vždy obdivoval a už hneď na žačiatku svojho pôsobenia v Barcelone uviedol, že by mal z jeho návratu veľkú radosť. Španiel však s vysokou pravdepodobnosťou zostane vo Vissel Kobe do konca platnosti aktuálneho kontraktu a potom ukonči kariéru.

zdroj www.fcbarca.com
foto www.fcbarca.com