ŠŤASTNÝ NOVÝ ROK 2022

Portál klubfcbarcelona.sk želá všetkým svojím priaznivcom šťastný nový rok 2022.

Tak ako každý rok, najväčšia vďaka patrí práve Vám. Len vďaka Vám sa rozrastáme a je nás čím ďalej viac a viac, čo nás nesmierne teší.

V roku 2021 sa nám podarilo dosiahnuť kopec splnených snov.
Zorganizovali sme futbalový turnaj v Košiciach, kde bolo vyše 70 pretekárov. Celý tento turnaj sa odohrával na multifunkčnom ihrisku Kalimero a dokonca ste o tomto turnaji mohli počuť aj v rádiu regina, ktorá ma v rozhovore vyspovedala.
Naším fanúšikom sme poskytli prostredníctvom našich sociálnych sieti rôzne súťaže, podložka pod myš Ansu Fati, taptag, tričko FC Barcelona.
Najväčším projektom bola naša nová brutálna webová stránka, za ktorú vďačíme firme advertplus. Pri tomto projekte sme sa zamerali aj na tvorbu e-shopu. Svojím fanúšikom poskytujeme produkty svojho obľúbeného klubu.

V roku 2021 sme mali na stránke viac ako 17 tisíc návštev, od tvorby novej webovej stránky október sme mali viac ako 9 tisíc návštev a zobrazení viac ako 19 tisíc.

Rok 2022 je pre nás veľkou výzvou. Máme pre vás rozrobené ďalšie nové projekty, ktoré určite veľmi radi oceníte. Jedným z nich je Zájazd do Barcelony.

Ešte raz sa chceme každému z Vás poďakovať a celá naša redakcia Klub FC Barcelona praje Vám Šťastný nový rok 2022.

Zdroj: klubfcbarcelona.sk
Foto: klubfcbarcelona.sk