Stoichkov opovrhuje Dembélém: „Nikdy si nepochopil o čom je Barcelona, nešpiň nám náš znak.“

Páni bratia, culés. Každý si dokáže spraviť názor na situáciu ohľadom Dembélého sám. Keď som čítal jeho vyjadrenie na Instagrame, ostal som v dosť nemom úžase. Asi podobne ako Xavi, keď sa dozvedel o Dembélého podmienkach, aby predĺžil zmluvu. Väčšina hráčov si uvedomuje situáciu klubu a vidno, kto ten klub miluje a chce v ňom ostať. Myslím, že postoj Dembélého hovorí sám za seba. Video stojí naozaj za to. Tí, čo rozumejú španielčine si ho určite vychutnajú. ( VIQUINO88 )

Viacero ľudí, odborníkov sa k aktuálnej situácií s Dembélém verejne vyjadrili. Medzi nich patrí aj bývalý hráč a legenda FC Barcelony – Hristo Stoichkov.

„Štyri a pol roka, pán Dembélé. Počuješ ma dobre ty „reprezentant“? Dvadsať celých zápasov. Za štyri a pol roka. Stoosem zápasov vymeškaných. 18 gólov, 16 asistencií. 140 miliónov…“

„Prišiel som do FC Barcelony ako cudzinec. Zažil som epochu Kubalu, Carrasca, Linekera, Josého Mari Bakera, Julia Salinasa. Poznám ich príbeh, ale Ty? Ty si zjavne nikdy nepochopil, čo to je Barca. Ak nechceš byť v Barcelone, aspoň si takto nešpiň meno. Daj si dole dres, pekne ho polož. Povedz dovidenia, páni a dámy, odchádzam. Ďakujem veľmi pekne, že takto podvádzaš skutočných hráčov. To ti hovorím ja, ako hráč, ktorý hral presne tvoju pozíciu na trávniku.“

„Pán prezident Laporta, otvorte dvere a nechajte nech už ide. Je to človek, ktorý si neváži náš znak.“

Nakoniec zatlieskal rozhodnutiu katalánskeho trénera: „Xavi, tlieskam Ti za to, že si ho už nezobral do štatne. Táto šatňa si zaslúži rešpekt! Rešpekt, ktorý sme budovali 121 rokov. Ak ju nerešpektuješ, vypadni!“

„Dembélé, nikdy si nepochopil o čom je FC Barcelona. Nešpiň nám náš znak. Ak nerešpektuješ našu šatňu, naše farby, vypadni.“

Zdroj: us.marca.com
Foto: us.marca.com