Súhrn týždňa v FC Barcelone, všetky novinky, prestupy, zápasové info a všetko ostatné čo potrebuje vedieť každý fanúšik Barcelony

Zápasy tento týždeň

Barcelona včera odohrala tašky a dôležitý zápas proti Villarrealu ktorý skončil výsledkom 1:0 pre Barcelonu. Zápas ktorý zo začiatku zápasu vyzeral že Barcelona zvládne bez žiadneho problému. Po ale prvom góle začal super výrazne meniť hru a oveľa viac tlačiť na bránu čo Barcelonu zaskočilo ale aj tak uhrala skvelú hru s opäť výbornou defenzívou.

Štatistiky ohľadom zápasu

Obrázok

Barcelona s neuveriteľným náskokom v La Lige :

Prestupy

(Barcelona má už teraz tri jasné ciele pre letné prestupové obdobie)

• Yannick Carrasco
  • Sofyan Amrabat
  • Vitor Roque
  • Barcelona a Evan Ndicka majú ústnu dohodu, aby sa pripojil v lete. Barça sa v marci rozhodne, či ho v lete podpíše ako voľného hráča alebo nie.

Ostatné zaujímavosti

Pedri, Gavi a Robert Lewandowski postúpili do užšieho výberu pre FIFA FIFPRO World XI v roku 2022.Obrázok

Robert Lewandowski patrí v tejto sezóne medzi hráčov s najväčším počtom gólových príspevkov za svoj klub vo všetkých súťažiach.

Zdroj : Klub FC Barcelona
foto :  Fc Barcelona, marca, twitter.com/Barcauniversal, Barcabuzz, Barcalytix