Súpiska národného tímu Španielska s piatimi hráčmi z FC BARCELONY

Súpiska národného tímu Španielska s piatimi hráčmi z FC BARCELONY

Zoznam povolaných hráčov Luisa Enriqueho , trénera španielského tímu, povolaných do zápasov proti Grécu a Švédsku v boji o Majstrovstvá sveta v Katare.
11.novembra nastúpia v Aténach proti Grécku a 14. novembra v Sevilli proti Švédsku.
V zozname figurujú tieto mená našich zverencov : Eric García, Gavi, Jordi Alba, Busquets a Ansu Fati.

Celá zostava:

Brankári:
David de Gea (Manchester United), Robert Sánchez (Brighton) a Unai Simón (Athletic).

Obrana:
Carvajal (Real Madrid), Pau Torres (Villarreal), Eric García (FC Barcelona), Jordi Alba (FC Barcelona), Gayà (Valencia), Azpilicueta (Chelsea), Iñigo Martínez (Athletic), Aymeric Laporte (Manchester City).

Záloha:
Busquets (FC Barcelona), Gavi (FC Barcelona), Soler (Valencia), Rodri (Manchester City), Koke (Atlético), Mikel Merino (Real Sociedad).

Ofenzíva:
Ansu Fati
(FC Barcelona), Sarabia (Sporting), Rodrigo Moreno (Leeds), Yeremy Pino (Villarreal), Fornals (West Ham), Dani Olmo (RB Leipzig), Morata (Juventus), Brahim Díaz (Milan).

Zdroj: odsc.es
Foto: as.com