Ter Stegen: Nehrali sme na správnej úrovni, musíme si spolu pohovoriť o niektorých veciach

Marc-André ter Stegen vo včerajšom zápase zachránil svoj tím. Dokázal chytiť parádne strely, ktoré sa mohli ocitnúť v našej bráne.
Nemec po tomto stretnutí nebol príliš nadšený a potešený z tejto hry.

Hnev
“Toto je normálne. Nehrali sme na úrovni, v ktorej sme chceli hrať. Našťastie máme tri body, a to je najdôležitejšia vec. Myslím si, že je potrebne hovoriť o niekoľkých veciach.”

Na čom záleží ?
“Musíme to urobiť medzi sebou, nebudem to tu hovoriť. Toto sa vždy stáva, keď existujú veci, ktoré treba riešiť.”

Záležitosť na taktickej úrovní, alebo odhalení ?
“Hovorím, že je to vnútorná záležitosť, o tomto nechce hovoriť, nie je to môj štýl. Chcel by som rozprávať s tými, ktorí boli na ihrisku.”

Veľký význam
“Na osobnej úrovni ich vždy chcem mať a tým lepšie, ak môžem svojmu tímu pomôcť. V prvom polčasu domáci vytvorili plno dobrých príležitosti, neboli sme v dobre pozícii, ale nevadí tieto veci sa stávajú a práve preto som tu.”

Nedostatok kontroly nad zápasom
“Slavia Praha sa vyrovnávala pri prvej príležitosti v druhom polčase zápasu. Tieto Veci sa nám nemôžu stávať. Súper bol úplne sám. Stačí len jedno zaváhanie a lopta je v bráne. Tieto vecí budeme musieť zlepšiť. Toto je taktický problém, nevrátili sme sa na sto percent. Tieto veci sa skratka dejú počas zápasov.”

Barcelona je vodca skupiny
“Áno, chceme si udržať výhodu, pretože táto skupina je veľmi ťažká. Sme pred našimi súpermi a chceme smelo vyhrávať ďalšie zápasy, aby sme zvýšili svoj náskok.”

zdroj www.fcbarca.com
foto www.mundodeportivo.com