Vidal komentoval správy o možnom odchode

Arturo Vidal už dorazil do Čile, kde bude tráviť sviatky s najbližšími. Na Letisku ho po prílete čakali domáci novinári, ktorí sa stredopoliara pýtali na špekulácie o možnom januárovom odchode z Barcelony.

Prestup do Interu
“Je to téma, ktorú nechávam svojmu agentovi. A teraz o to viac, pretože mám pár dní voľna. Ja si odvádzam svoju prácu a teraz sa môj reprezentant musí týmto vysporiadať. Som pokojný a šťastný, že môžem zostať v Barcelone. Keď sa vrátim do tréningov, potom uvidíme.”

“V tejto chvíli je ťažké hovoriť o veciach, ktoré sa môžu stať. Chcem stráviť čas s mojou rodinou a tento čas si užiť. Potom si nájdem čas na premýšľanie a na ostatné veci.”

Rozhodnutie
“Je dobré, že fanúšikovia vidia, že vždy do hry dávam všetko, aby som pomohol svojmu tímu. Rozhodnutie o tom či budem hrať alebo nie, patrí trénerovi. Ľudia však vedia, že sa vždy snažím. Dúfam, že to tak stále bude. Takisto dúfam, že budem môcť hrávať v Európe na vysokej úrovni. Chýba mi už len málo, aby som dosiahol strelených gólov na európskych ligách. Som veľmi šťastný.”

Čílskeho záložníka v roku 2020 ho čakajú kvalifikačné zápasy Južnej Ameriky (Majstrovstvá sveta)
“Budeme čeliť tvrdým súperom a budeme musieť odohrať všetke zápasy. Hneď na začiatok nás čaká boj s Uruguajom. Naším cieľom je kvalifikovať sa na Majstrovstvách sveta v Katare.”

zdroj www.fcbarca.com
foto www.marca.com