[VIDEO] Christensen dnes netrénoval, zdravotné problémy ma aj Ter Stegen

V súvislosti so zajtrajším zápasom proti Las Palmas sa zvyšujú pochybnosti o výkone Dánskeho obrancu Andreasa Christensena, ktorý sa dnešného tréningu nezúčastnil.

Podľa správ, ktoré prinášajú média Andreas Christensen naďalej trpí bolesťou achilovej šľachy, kvôli ktorej už vynechal zápas proti Atléticu a nevycestoval na nedávne zápasy Dánskej reprezentácie. Stopérove nepríjemnosti sa ťahajú už dlhšie a podľa denníka Mundo Deportivo, Xavi možno bude Christensena šetriť pred kľúčovým zápasom proti PSG. Namiesto Dánskeho obrancu bude pripravený hrať Ronald Araujo.

Spravodajca BeIN Sport Bassel Tabbal priniesol informáciu, kde informuje, že Marc-André ter Stegen počas tréningu utrpel zranenie kolena. Média však uvádzajú, že nešlo o nič vážne a brankár po ošetrení pokračoval v tréningu.

Foto: twitter.com/tabbalbassel