Prezident sa po El Clasicu prihovoril hráčom

Prezident Joan Laporta sa prihovoril hráčom po zápase proti Realu Madrid a to priamo v šatni tímu.

Laporta začal slovami:
“Sme veľmi hrdí. Všetci Cules sú hrdí na to, že sme fanúšikmi Barcelony. Teraz viac ako kedykoľvek predtým. Správy, ktoré dostávame z Barcelony, ten zápas, ktorý ste odohrali, kde ste nastúpili, ukázali ste talent, ukázali ste hrdosť, prekonali ste samých seba.”
Následne pokračoval a pridal pár naozaj pekných slov aby podporil viditeľne smutných hráčov:
“Boli ste statoční, statoční! Môžeme byť hrdí. Ako prezident Barcy, so zvyškom vedenia a Cules po celom svete sme všetci hrdí na to, že sme fanúšikmi Barcy. Ďakujem vám všetkým. Toto je cesta, tréner, personál, sú veľmi dobrý. Statočný.  Skoro sme to mali. Chýba nám už len víťazstvo. Ale som si istý, že ak budeme pokračovať, tak začneme vyhrávať. Ďakujem. Visca Barca. Sme hrdí.”
Pri odchode potom ešte objal trénera Xaviho.

zdroj: BarcaTV

foto: Marca.com