Xavi: Mám pocit že tím sa zlepšuje

Xavi po zápase s Bilbaom poskytol krátky rozhovor pre BarcaTV.

Zápas
„Boli sme veľmi úspešní vo vyvíjaní tlaku po strate držania lopty. Na tom sme pracovali. A fanúšikovia boli opäť úžasný.”

Tím
„Mám pocit, že tím sa zlepšuje. Tím trénuje veľmi dobre, preto dosahujeme skvelé výsledky. Streliť štyri góly proti Athleticu nie je vôbec jednoduché, Marcelinove tímy sú vždy tvrdo pracujúce.”

La Liga
„Momentálne sme štvrtí, pôjdeme na tretie miesto, potom na druhé a ak to bude možné, pokúsime sa dostať na prvé miesto. Musíme byť realisti, pokorní a pokračovať v práci, nič viac.”

Pedri
„Okrem detailov je neuveriteľné, ako hre rozumie. Je úžasné sledovať ho hrať. Veľmi mi pripomína Andrésa Iniestu, neexistuje talent ako on. Ak hovoríme o čistom talente, je to určite najlepší futbalista na svete.“

Dembelé
„Videli sme Dembéleho, ktorého chceme a čoho je schopný. Bude pokračovať? Nemôžem povedať, je to otázka pre klub a pre Ousmana. Vo futbale sa nedá nič vylúčiť. Vždy som hovoril, že vo svojej pozícii môže byť najlepší.”

zdroj: BarcaTV
Foto: twitter/FCB